Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Wasze ulubione zespoły muzyczne

Posted by adzik7 
Wasze ulubione zespoły muzyczne
March 27, 2014 10:48AM
Muzyka jest bezwzględnie tym, co pozwala przetrwać ciężkie chwile, jest w stanie pocieszyć i poprawić humor. Jakie są wasze ulubione zespoły? Za co je cenicie. Ja uwielbiam szwedzką grupę Sabaton, która zresztą regularnie koncertuje w Polsce. Ich muzyka wpisuje się raczej w nurt heavy metalu, ale sądzę, że jest to propozycja dla wszystkich osób, które cenią sobie wartościowe utwory. Sabaton bowiem za tematykę obrał sobie wojny, zwłaszcza II wojnę światową. Z ich piosenek można się wiele dowiedzieć na temat wydarzeń, które miały wóczas miejsce. Trzeba przyznać, że jest to doskonała lekcja historii. Poza tym, kocham także stary polski rock: Budka Suflera, Lady Punk, Chłopcy z Placu Broni. Muszę przyznać, że w tym przypadku wiele zawdzięczam swojemu ojcu, ponieważ dzięki niemu taka muzyka była zawsze obecna w naszym domu, ja słuchałam jej od dzieciństwa i na tej podstawie w dużej mierze wypracowałam swój gust muzyczny. Generalnie jednak szanuję wszystkich wykonawców, ponieważ jeśli znajdują odbiorców to rzeczywiście spełniają swoje podstawowe zadanie - dostarczają innym osobom powodów do radości.
Re: Wasze ulubione zespoły muzyczne
March 27, 2014 11:06AM
Ja uwielbiam Florence and The Machine. Muzyka wspaniała, głęboka, pełna emocji. Wokalistka daje z siebie wszystko. Lubię też Dire Straits, stary zespoł rockowy, znany na całym świecie. Podobnie jak ty sądzę jednak, że każda muzyka ma coś w sobie i nieważne czy słucha się disco polo czy hip - hopu, nie trzeba się tego wstydzić, jeśli tylko sprawia to przyjemność.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login