Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Tylko dla Pań - pielęgnacja włosów

Posted by agatas882 
Tylko dla Pań - pielęgnacja włosów
March 27, 2014 11:12AM
Tym razem wątek tylko dla Pań smiling smiley Jak pielęgnujecie swoje włosy?
Ja mam długie, farbowane na wszelkie rodzaje ciemnego brązu. Naturalnie posiadam oczywiście typowy polski "szary blond", który jednak do mnie totalnie nie pasuje. Co najgorsze jednak moje włosy są, a raczej były naturalnie kręcone. Przeżywałam jednak fazę włosów prostych i przez jakieś sześć lat prostowałam je w zasadzie dzień w dzień. Jak można się domyślić, włosy były w tragicznym stanie. Nie prostuje już od 1,5 roku, praktycznie nie suszę, poza podbramkowymi sytuacjami, obcięłam zdecydowaną większość zniszczonych, z włosów do pasa, do długości do ramion. Teraz już w prawdzie odrosły i sięgają do połowy pleców, są zdrowe, nie mam rozdwojonych końcówek, ale nadal są szorstkie jeśli nie użyje jakichkolwiek specyfików, a loków nie jestem w stanie odzyskać. Mam teraz na głowie coś w stylu "połamanych fal". Kobietki, może któraś z Was miała podobny problem i jest w stanie doradzić coś ciekawego. Generalnie, teraz moje włosy przypominają spuszone siano. Jestem załamana. Kiedy je rozpuszczam, a zazwyczaj chodzę w rozpuszczonych, jestem prawdziwymi Chopinem. Ratujcie smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login