Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Relaks - wasze sposoby

Posted by adzik7 
Relaks - wasze sposoby
March 27, 2014 10:26AM
Stresująca praca, rodzina, dużo obowiązków, zarówno domowych, jak i zawodowych - wszystko to sprawia, że dzisiaj niestety zdecydowana większość ludzi żyje w stałym napięciu. Relaks więc jest koniecznością. Jakie są wasze sposoby na odstresowanie się? Macie jakieś ciekawe propozycje? Ja zazwyczaj, oczywiście o ile jest dostatecznie ciepło, wybieram się nad Wisłę, na warszawską starówkę lub na Pola Mokotowskie, ponieważ wiem, że tam zawsze jest doskonała atmosfera. Do tego zabieram ze sobą książkę lub po prostu biorę kogoś na spacer. Generalnie, jestem zwolenniczką jak najdłuższego przebywania na świeżym powietrzu, chociaż jak wiadomo, w Warszawie nie zawsze jest o nie łatwo smiling smiley
Re: Relaks - wasze sposoby
March 27, 2014 11:17AM
Ja jeżdżę na rolkach smiling smiley Na razie zresztą bardzo nieudolnie, dzieci są szybsze niż ja, ale to głównie dlatego, że panicznie boję się upadku i złamania ręki lub nogi. Kiedy jestem mocno zestresowana staram się także biegać. Nie ma nic lepszego na wewnętrzne napięcie. Po biegu zazwyczaj jestem zmęczona, mam wyładowane akumulatory i myślę tylko o tym, żeby w końcu odpocząć. Generalnie, jestem zdania, że sport jest bardzo dobrym lekarstwem na wszystko i warto szukać najbardziej odpowiedniej dla siebie dyscypliny, ponieważ wówczas uprawianie jej będzie rzeczywiście przyjemnością.
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login