Welcome! Log In Create A New Profile

Advanced

Leonadro DiCaprio

Posted by adzik7 
Leonadro DiCaprio
March 27, 2014 10:40AM
Leonardo to aktor, który zasługuje na ogromne oklaski. Jeśli ktokolwiek widział film "Co gryzie Gilberta Grape'a", który szczerze polecam, doskonale wie, że Leo był niezwykle utalentowany już w latach wczesnej młodości. Mistrzowsko zagrał upośledzonego chłopca. Poza tym, można się było spodziewać, że jego wielka kariera zakończy się po Titanicu, po którym stał się idolem nastolatek. Przykładów na takie kończenie karier jest bardzo wiele. Leo jednak z każdym filmem pokazuje swój większy kunszt aktorski. Jego ostatni filmy "Wielki Gatsby" i "Wilk z Wall Street" pokazują, że z wiekiem ten aktor jest tylko lepszy. Ostatnio stał się obiektem żartów, ponieważ kolejny raz nie zdobył Oskara, a jak wiadomo, było już kilka filmów, za które ta nagroda bezwzględnie mu się należała. I co? DiCaprio wcale się tym nie przejął, a przynajmniej umiał zamaskować ewentualne rozczarowanie i pogratulował Matthew, który pokonał go w wyścigu po tę statuetkę. To świadczy o ogromnej klasie. No i oczywiście, fakt, że wiele osób na całym świecie było oburzonych faktem, że Oskar kolejny raz nie trafił w ręce Leo udowadnia jak bardzo jego talent jest doceniany. To zdecydowanie mój ulubiony męski aktor, jeszcze żaden film z jego udziałem mnie nie rozczarował.
Re: Leonadro DiCaprio
March 27, 2014 11:30AM
Leo zdecydowanie powinien już dawno dostać Oskara. To jeden z najlepszych aktorów smiling smiley W dodatku bardzo przystojny. Pamiętam, jak kiedyś w szkole zbierało się specjalne "karteczki", takie do segregatorów, z wizerunkiem Leo z Titanica. Wtedy był na niego prawdziwy szał, Leo na zeszytach, na koszulkach, na plecakach. Ah, te lata dziewięćdziesiąte smiling smiley
Sorry, only registered users may post in this forum.

Click here to login